Zavolejte nám +420 770 606 552


PRODEJNA LYŽAŘSKÉHO A SNOWBOARDOVÉHO VYBAVENÍ

Těšíme se na Vás ve větší, rozšířené prodejně na ploše 350m2. Zboží je přehledně rozděleno, takže snadno najdete to, co hledáte. A nechybí dětský a coffee koutek. K tomu Vás obslouží proškolený a vstřícný personál. Zkrátka udělali jsme vše pro to, aby se Vám u nás líbilo a odcházeli jste spokojeni.

Vybavení na hory se vším všudy

Vybavíme Vás i Vaše děti vším, co na horách budete potřebovat! Lyže, běžky, snowboardy, lyžařskou i snowboardovou obuv od značek Atomic, Salomon, Fischer, Scarpa, Rossignol, Lange, Armada, Nitro a Endless Snowboards. K tomu samozřejmě i spoustu doplňků od Atomic, Salomon, Leki, Swix, Sidas, Sweet Protection a oblečení od Phenix, Swix, Devold, Bergans, Krimson Klover, 8848 Altitude, Color Kids a Reusch. Čeká na vás také kompletní bezpečnostní lavinové vybavení od značky Arva. Vybírat můžete z novinek nebo zánovního i použitého zboží.

Jsme také součástí projektu Expert Point.cz

Zboží z kamenné prodejny naleznete také na našem
E-shopu a je možno si jej vyzvednout osobně nebo poslat na adresu či výdejní místa z nabídky v košíku.

Kontakt na prodejnu: 770 606 552, 605 555 199 nebo czski@czski.cz
Kontakt E-shop:         
775 669 999 nebo eshop@czski.cz

Sledujte nás na
facebooku:-)

Děkujeme Vám za přízeň. Budeme se na Vás těšit opět 1. října.

Adresa: Nákladové nádraží Žižkov, Jana Želivského 2200/2, 130 00 Praha 3

Tady nás najdeteTady nás najdete

Lyže na zkoušku zdarma

Nejste si jisti, které lyže nebo snowboard vybrat? Vyzkoušejte si je před nákupem. Aktuální modely prodávaných lyží a snowboardů Endless si od nás můžete zapůjčit. V případě nákupu je pak zápůjčka zcela zdarma. Testovací lyže máme i v prodeji, a to značky Atomic, Salomon, Rossignol a Armada.

Spolupráce s českým snowboardcrossovým teamem

Jako jediná prodejna v ČR nabízíme exkluzivní snowboardy značky Endless, vyvinuté ve spolupráci s trenéry olympioničky Evy Samkové. Dlouhodobě spolupracujeme s českým snowboardcrossovým teamem, který naše služby doporučuje.