Naše servisní stroje pro lyže i snowboardy

zaručují perfektní kvalitu

Montana Modular Energy

Profesionální automat pro servis lyží zajišťuje základní předbroušení a finální broušení, úhlování bočních hran, tuning spodní hrany a leštění.

Nastavitelná rychlost otáček, rychlost posuvu brusného kamene. Možná změna pracovní hloubky diamantu. Možnost změny přítlaku a Servo kontrola přítlaku, která je důležitá hlavně pro carvingové lyže. Nastavitelné standardní či závodní struktury skluznice.

Nastavitelný keramický brusný pásek a keramická kluzná destička. Broušený bočního úhlu 87-89°. Možnost změny tlakové křivky na broušení boků.

Dva tuningové kameny s pohonem orovnání. Možnost nastavení konstantního úhlu a odklonu spodní hrany po celé délce lyže.


Montana Waxmaster II

Profesionální voskovací stroj

Vhodný pro kapacitní a rychlé voskování. Kombinuje dva rotační kartáče: jeden voskovací a druhý lešticí. Konstantní síla nanášení vosku. Široké válce vhodné k voskování lyží i snowboardů.


Montana Inline

Profesionální stroj k broušení skluznice na kameni a leštění

Manuálně kombinovaný brusný stroj s širokým kamenem a pásem pro lyže i snowboardy. Nastavení finální struktury. Možnost brousit na kameni i pásu. Speciální nastavení přítlaku.


Montana MCS 2000

Profesionální stroj na úhlování bočních hran

Stroj s jednostranným úhlováním hran lyží i snowboardů. Velmi přesný pro všechny typy servisů. Kluzná keramická podložka a plošné broušení hran. Nastavení úhlu hran mezi 86-89°. Stroj je vybaven vodicí kladkou.


Montana HTT 2-D Finish

Profesionální stroj na úhlování a tuning hran

Stroj s jednosměrným bodovým broušením, úhlováním a leštěním hran po celé délce lyže. Kombinuje tuningové broušení keramikou, brusný stroj a pásek. Možnost pracovat horizontálně či vertikálně. Nastavení odklonu spodních hran 0,5-1,5°. Nastavení úhlu hran mezi 85-89°.


Montana Race Waxer - 2. generace

Profesionální stroj na hloubkové voskování pro závodní servisy

Stroj s infračerveným tělesem na bezkontaktní rozehřívání a zapracování vosku. Možnost nastavit rychlost a počet cyklů. Ideální pro hloubkovou impregnace u závodních servisů. Teplotní kontrola termostatem.


Montana Jet Bond M

Profesionální stroj na diagnostiku vypínacích sil

Stroj navržený na perfektní simulaci tlaku lyžařských bot na vypínací  systém vázání lyže. Díky tomu dokáže podle zadaných informací perfektně  vypočítat nastavení vázání, které poté zkušený pracovník CZ SKI aplikuje a  znovu otestuje, zda je vše v bezprostředním pořádku.