PŮJČOVNA ZIMNÍHO VYBAVENÍ

PŮJČIT ONLINE
czski prodejna

PŮJČOVNA ZIMNÍHO VYBAVENÍ

Neutrácejte zbytečně a půjčte si u nás nejkvalitnější vybavení prémiových značek Atomic a Salomon. Výbavu si vyberete a zarezervujete z pohodlí domova v naší online půjčovně. My Vám vše připravíme dle zadaných parametrů. Vy už daný den jen přijdete a vyzvednete připravené a seřízené vybavení. Na místě pak ještě budete požádáni k uhrazení kauce na dobu zapůjčení vybavení. 

Vybavení půjčovny je kompletně nové nebo maximálně rok staré u skoro nepoužitých modelů, aby našim zákazníkům poskytlo tu nejlepší službu. Výbavu Vám předáme 100% připravenou. Lyže, běžky a snowboardy půjčujeme i pro děti od 2 let. 

Ceník půjčovny

Obchodní podmínky - půjčovní řád

czski prodejna
czski prodejna

VYBAVENÍ NAŠÍ PŮJČOVNY

Čeká na vás to nejnovější možné vybavení značek Atomic a Salomon na lyže, běžky, skialpy i snowboard. Zboží každoročně obměňujeme, a můžete si proto být jisti, že se na svazích předvedete v největší parádě. Půjčíme vám i kompletní skialpové vybavení, včetně ABS batohů a bezpečnostní lavinové výbavy.

CELOROČNÍ PŮJČOVNA

Za výhodnou cenu si můžete vybavení zapůjčit na jeden nebo rovnou dva roky. Pokud vám nesedne velikost nebo budete chtít změnu, kdykoliv vám lyže snowboard, boty nebo cokoli dalšího vyměníme. K celoročně zapůjčenému setu od nás získáte i „Top servis“ zdarma. Vybavení na celou sezónu již aktuálně nepůjčujeme. Pořídit výbavu na celý rok můžete zase od podzimu do konce roku 2020.

czski prodejna
czski prodejna

MODERNÍ TECHNOLOGIE A PROFI PŘÍSTUP

Vybavení je vždy v prvotřídním stavu, s nabroušenou a navoskovanou skluznicí a nabroušenými hranami. Také vám zdarma seřídíme vázání na nejmodernějším stroji Montana s potvrzením o seřízení, které oceníte hlavně u lyžařského výcviku Vašich ratolestí . Nic vám proto nebrání, abyste si užili zimních radovánek naplno.

PŮJČIT ONLINE