Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

Chcete vyrazit na hory, ale nemáte lyže ani snowboard? Neutrácejte zbytečně a půjčte si nové a kvalitní vybavení, o které se nemusíte vůbec starat. Předáme vám je 100% připravené na to, abyste hned mohli začít brázdit kopce a užívat si horské atmosféry. Lyže, běžky a snowboardy půjčujeme i pro děti od 2 let.

Vybavení naší půjčovny

Čeká na vás to nejnovější možné vybavení značek Atomic a Salomon. Zboží každoročně obměňujeme, a můžete si proto být jisti, že se na svazích předvedete v největší parádě. Půjčíme vám i kompletní skialpové vybavení, včetně ABS batohů a bezpečnostní lavinové výbavy.

Celoroční půjčovna

Za výhodnou cenu si můžete vybavení zapůjčit na jeden nebo rovnou dva roky. Pokud vám nesedne velikost nebo budete chtít změnu, kdykoliv vám lyže nebo snowboard vyměníme. K celoročně zapůjčenému setu od nás získáte i „Top servis“ zdarma.

Moderní technologie a profi přístup

Vybavení je vždy v prvotřídním stavu, s nabroušenou a navoskovanou skluznicí a nabroušenými hranami. Také vám zdarma seřídíme vázání na nejmodernějším stroji Montana na diagnostiku vypínacích sil. Nic vám proto nebrání, abyste si užili zimních radovánek naplno.

Nabídka naší půjčovny

Vyberte si to nejkvalitnější vybavení pro sebe nebo své děti.  Vyzkoušejte také službu našeho testovacího centra – zapůjčíme vám  aktuální modely značek Atomic, Salomon, Kästle nebo Endless Snowboards.