Servis lyží a snowboardů

Připravte se na hory a využijte náš profesionální servis! Naši špičkoví technici se postarají o to, abyste se na svahu ani trochu netrápili. 

  • Provádíme montáž všech značek sjezdových a běžeckých vázání a také bootfitting – upravíme skelet vašich lyžarských bot. 
  • Nabízíme i expresní servis, během 2–6 hodin můžete mít hotovo.

Používáme špičkové technologie

Švýcarsko je zárukou kvality. Proto v našem servisu používáme kompletní strojní vybavení od švýcarské značky Montana. Skluznici voskujeme na stroji Montana Race Waxer 2. generace s kontrolou teploty skluznice voskem Swix LF. Používáme výhradně vosky značky Swix.

Závodní servis podle servismana Evy Samkové

Za úspěchem olympijské medailistky stojí také prvotřídní servis jejího snowboardu. Řídíme se proto stejným „receptem“ jako Jean Philippe Trottier, hlavní servisman Evy Samkové.

Při nákupu zboží máte od nás seřízení vázání zdarma

Kupte si u nás zimní výbavu nebo využijte naši půjčovnu a vázání vám seřídíme zdarma. Na prodejně máme nejmodernější stroj Montana Jet Bond na diagnostiku vypínacích sil.

Spolupráce s českou snowboardovou reprezentací a SBX týmem

Dlouhodobě spolupracujeme s českou snowboardovou reprezentací a českým SBX (snowboardcrossovým) týmem. S našimi službami jsou velmi spokojení a servis doporučují.