Prodejna lyžařského a SNB vybavení

Vybavení na hory se vším všudy

Pro vás i vaše děti máme přichystané lyže, běžky a snowboardy značek Atomic, Salomon, Fischer, Madshus, Kästle a Endless Snowboard. K tomu si můžete pořídit doplňky od Leki, Swix, POC, Footbalance, Ortovox a oblečení značek Phenix, Salomon a Color Kids. Čekají na vás i lyže na freeride a freestyle a také vybavení na skialpinistiku, včetně kompletního bezpečnostního vybavení do lavin od značky Ortovox. Vybírat můžete zboží nové nebo bazarové.

Úpravy na míru a seřízení zdarma

Poskytneme vám kompletní péči o nohu – můžete si vybrat z více než stovky modelů lyžařských bot, upravíme skelety na vaše přání, vytvarujeme vnitřní botičky na míru a provedeme 100% tvarování vložek do bot Footbalance. Ke všem zakoupeným setům vám navíc zdarma seřídíme vázání na nejmodernějším stroji Montana Jetbond na diagnostiku vypínacích sil.

Spolupráce s českým snowboardcrossovým teamem

Jako jediná prodejna v ČR nabízíme exkluzivní snowboardy značky Endless, vyvinuté ve spolupráci s trenéry olympioničky Evy Samkové. Dlouhodobě spolupracujeme s českým snowboardcrossovým teamem, který naše služby doporučuje.

Facebookové stránky Czechsnowboardcross teamu >

Lyže na zkoušku zdarma

Nejste si jisti, které lyže nebo snowboard vybrat? Vyzkoušejte si je před nákupem. Aktuální modely prodávaných lyží a snowboardů Endless si od nás můžete zapůjčit. V případě nákupu je pak zápůjčka zcela zdarma. Testovací lyže máme i v  prodeji, a to značky Atomic, Salomon a Kästle.